Šilhan | Výroba reklamy, gravírování, frézování, Kladno, Praha


Přejdi na obsah

Software

Technologie

Vlastníme a používáme několik softwarů z nichž je jeden zdarma dostupný a proto si jej můžete stáhnout a nainstalovat i vy.


V případě, že si nejste jisti zda jsme schopni zpracovat vaše data, neváhejte nás kontaktovat.


Corel Draw
Grafický software pro tvorbu poutavé vizuální komunikace
Odkaz na stránky Corel

Postavte za své nápady sílu sady CorelDRAW® Graphics Suite X3 a vaše návrhy zazáří na libovoném médiu. Tento univerzální grafický software dokáže vše, od vektorových ilustrací, rozvržení stránek a úprav fotografií až po převod rastrů, webovou grafiku a animace, to vše v rámci jedné integrované sady. Tato sada navržená pro profesionální i začínající návrháře nabízí rychlé, intuitivní postupy, vysoce hodnotný digitální obsah, špičkovou kompatibilitu souborů a grafické nástroje, které vám umožní více, než jste doufali.

Corel Draw

Solid Edge 2D Drafting
Zdarma dostupný profesionální parametrický 2D CAD v češtině
Odkaz pro stažení Solid Edge 2D

Solid Edge, jako jediný zástupce poslední generace 3D CAD programů, nabízí modul pro zpracování výkresové dokumentace jako samostatné 2D řešení zcela zdarma a s českou lokalizací. Uživatel zvyklý pracovat ve 2D v Autodesk AutoCAD, BricsCad,Intellicad nebo třeba Cadkey v něm nalezne kompletní sadu nástrojů pro asociativní i neasociativní 2D kreslení a manipulaci s entitami, kótování, pozicování, práci s poznámkami a razítky tak jak to vyžadují strojírenské normy. Uživatelský komfort zajišťuji funkce pro práci s hladinami, bloky, styly čar a šrafování, tak jak to znáte z například z Autocadu. Součástí tohoto produktu je také velmi kvalitní překladač výkresů uložených ve formátech DWG, DXF, IGES nebo Microstation DGN.

Solid Edge

Rhinoceros
3D NURBS modelář
Odkaz na stránky Rhino

Rhinoceros nabízí jedno z nějsilnějších geometrických jader na současném trhu. Můžete pracovat přesně a přitom tvarově volně s mnoha typy geometrie včetně křivek, ploch, spojených ploch, těles a polygonových sítí.

Začněte se skicou, výkresem, výrobkem nebo jen s myšlenkou - Rhino vám poskytne nástroje, které vám umožní přesně zhotovit váš model a připravit ho pro výpočet obrázků, animaci, tvorbu výkresů, výrobu prototypů, analýzu a sériovou výrobu. Rhino umožňuje tvořit, upravovat, analyzovat a převádět NURBS křivky, plochy, spojené plochy a tělesa v prostředí Windows. Neexistuje omezeni složitosti, stupně nebo velikosti modelu. Rhino také pracuje s polygonovými sítěmi a mraky bodů.

Rhinoceros

Alibre Design
Parametrický 3D CAD , asociativní 2D výkresy
Odkaz na stránky Alibre

Alibre Design je lehce ovladatelný nízkonákladový 3D CAD parametrický modelář. Obsahuje všechny základní nástroje pro 3D modelování a tvorbu výkresů. Program se vyznačuje svojí přehledností, jednoduchostí, intuitivním ovládáním a samozřejmě příznivou cenou.

Umožňuje také import a export *.sldprt a *.sldasm ze SolidWorks

Alibre Design

Galaad
Výkonný 2,5D CAD/CAM
Odkaz na stránky a stažení Galaad

Tento software umožňuje pokročilé 2D kreslení a 2.5D CAM pro tvorbu a editaci strojních drah s následným exportem NC programu. Umožňuje i přímé řízení mnoha CNC strojů. Obsahuje i moduly pro čtyřosé obrábění, soustružení, frézování PCB (desek plošných spojů) a základní simulaci.

Tento software si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat. Verze zdarma je omezena možnostmi exportu, nicméně své výtvory můžete uložit a odeslat je k nám. Můžete tim ušetřit za kreslení případně i tvorbu NC programu.Galaad

Gravostar
2,5D CAM se základním 2D kreslením
Odkaz na stránky Gravostar

Software pro tvorbu strojních drah (tvorbu NC programu), který je výhodný především pro gravírování a jednoduché frézování. Jeho ovládání vychází ze starého AutoCADu.

Gravostar

Pod nabídky:


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku